top of page

 
STRAIPSNIAI IR TEKSTAI

 

Straipsniai ir tekstai: straipsniai ir interviu

Straipsniai ir interviu

Tinkamai parašyti straipsniai suteikia galimybę pritraukti tikslinę auditoriją ir sudominti būsimus klientus ar partnerius. Analizuojame jūsų verslo specifiką, rinką, konkurentus ir tikslinę auditoriją, kad galėtume sukurti profesionalų turinį. Esant poreikiui, tekstus papildome interviu su straipsnio temos profesionalais. Naudojame raktinius žodžius ir SEO praktikas, taip užtikrinant kuo didesnį teksto pasiekiamumą paieškos sistemose.

 

Tinklaraščio (blogo) įrašai

Turiningi tekstai padeda pasiekti daugiau potencialių klientų. Jūsų įmonės veiklos pokyčiai, profesionalūs patarimai ir pasiekimai kuria patikimumo įvaizdį. Įmonės internetinėje svetainėje esantys įrašai su tinkamais raktažodžiais, padidins apsilankymų skaičių tinklalapyje, o įdomūs ir struktūrizuoti tekstai aktualiomis, diskusijas keliančiomis temomis – sukurs lengvai skaitomą ir paveikų turinį. Išsiaiškinę, koks yra jūsų klientas, kaip norite pozicionuoti savo įmonę, koks yra bendras jūsų komunikacijos tonas bei ko siekiate publikuodami įrašą – praktiškai parodysime, kad kokybiški tekstai gali atnešti realią naudą jūsų įmonei.

 

Pardavimus skatinančios žinutės

Straipsniuose naudojame pardavimus skatinančias žinutes, kuriomis siekiame efektyvesnio klientų pritraukimo.  Tokios žinutės ne tik pritraukia dėmesį, bet ir skatina veiksmus (CTA – call to action), kurie didina pardavimus. Rašant šias žinutes atsižvelgiama į psichologinius veiksnius, emocinę įtaką ir klientų poreikius. Klientams tokiu būdu sukuriamas įspūdis, kad aprašomas produktas ar paslauga yra būtent tai, ko jiems reikia. Kiekvienoje žinutėje naudojame CTA principą, kuriuo siekiame iššaukti konkrečius klientų žingsnius – pirkti, užsakyti, prenumeruoti ar susisiekti.

Produktų aprašymai

Kuriame įtikinančius ir pritraukiančius produktų aprašymus, kurie išryškina jūsų prekių ar paslaugų unikalumą ir skatina jas įsigyti. Rašant atsižvelgiame į tikslinę auditoriją, kuriai šis produktas būtų aktualus bei akcentuojame visas svarbiausias savybes ir naudas. Tekstuose taip pat naudojame raktažodžius, kurie padeda užtikrinti kiek įmanoma didesnį jūsų produktų pasiekiamumą interneto paieškos sistemose. Išsamūs, kokybiški jūsų siūlomų produktų aprašymai padeda sukurti patrauklų įvaizdį bei skatina juos įsigyti.

Straipsniai ir tekstai: tinklaraščio įrašai
Straipsniai ir tekstai: pardavimus skatinančios žinutės
Straipsniai ir tekstai: produktų aprašymai
bottom of page