top of page

 
SOCIALINIAI TINKLAI

 

Socialiniai tinklai: Komunikacijos strategja

Komunikacijos strategija

Socialiniai tinklai tapo neatsiejama daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Jie atlieka svarbų vaidmenį formuojant įmonės įvaizdį, gerinant jos reputaciją ir matomumą, skatinant pardavimus. Taip pat, palengvina nuolatinį bendravimą su vartotojais ir skatina glaudesnį tarpusavio ryšį. Veiksmingam socialinės medijos marketingui būtina strategija. Mes parengiame jūsų verslui pritaikytą socialinės medijos planą, profesionalų turinį bei analizuojame veiklos rodiklius.

 

Grafinio ir tekstinio turinio kūrimas

Šiuolaikiniame marketinge aukštos kokybės turinys yra daugybę paskirčių turinti priemonė, skirta komunikacijai. Mes kuriame įtraukiantį, jūsų poreikiams ir verslo nišai pritaikytą turinį. Gilinamės į auditorijos specifiką ir kuriame turinio strategijas, kad užmegztume ilgalaikį ryšį su klientais. Grafinis dizainas vizualiai perteikia jūsų žinutę, o tinkamai parašytas tekstas yra ne tik informatyvus, bet ir parduoda. Siekdami, kad jūsų vaizdinė medžiaga išsiskirtų, kuriame originalias iliustracijas, piktogramas ir taikome grafinio dizaino efektus. Puikiai tarpusavyje suderintos formos, vaizdai ir tekstai stiprina jūsų prekių ženklo įvaizdį ir skatina pardavimus. 

 

Reklamos kampanijų administravimas

Valdydami reklamines kampanijas mes siekiame efektyviai pritraukti norimą tikslinę auditoriją bei įgyvendinti nustatytus tikslus. Šis kruopštus procesas apima užduotis nuo planavimo ir skelbimų pateikimo įvairiose platformose bei medijose, iki nuolatinio kampanijos našumo stebėjimo ir koregavimo realiuoju laiku. Analizuodami kampanijų duomenis užtikriname, kad biudžetai būtų optimizuoti, skelbimų turinys atitiktų prekių ženklo komunikuojamą žinutę ir būtų pasiekti reklaminės kampanijos tikslai.

 

Reklamos optimizavimas

Facebook reklaminių skelbimų optimizavimas – tai sistemingas bei efektyvus kampanijų tobulinimas. Tam, kad skelbimai būtų tinkamai optimizuoti, reikia stebėti rezultatus, koreguoti auditoriją, skelbimų turinį bei biudžetą. Būtent todėl nuolat analizuojame įvairias Facebook reklaminių kampanijų metrikas, kad gautume reikiamų įžvalgų apie auditorijos elgesį, įsitraukimą bei biudžeto planavimą. 

Facebook Pixel ir Catalog paruošimas

 

Facebook Pixel – tai unikalus jūsų internetinėje svetainėje patalpinamas kodas, kuris suteikia galimybę sekti jos lankytojus bei jų atliekamus veiksmus. Šio įrankio dėka galime optimizuoti reklamos kampanijas ir pritaikyti jas konkretiems tikslams, tokiems kaip pardavimų el. parduotuvėje skatinimas, daugiau užpildytų registracijos formų ir pan. 

Meta katalogas yra naudingas įrankis, kuriame saugoma informacija apie jūsų parduodamus produktus. Katalogą galima susieti su skirtingais komunikacijos kanalais ir rodyti potencialiems klientams naudojant dinamines, kolekcijų bei kitas reklamas.

 

Tad Facebook Pixel ir katalogo paruošimas yra būtini žingsniai siekiant efektyviai išnaudoti Facebook reklaminių kampanijų potencialą. Facebook Pixel kodas jūsų internetinėje svetainėje seka lankytojų atliekamus veiksmus ir surenka išsamią informaciją apie jų elgesį. Žinodami daugiau apie vartotojų elgesį ir geografinius bei demografinius rodiklius, galime kurti efektyvesnes reklamines kampanijas. Na, o teisingai paruoštas katalogas leidžia reklamuoti produktus ar paslaugas, taip gerinant reklamų kokybę bei rezultatus. 

Socialiniai tinklai: grafinio ir tekstinio turinio kūrimas
Socialiniai tinklai: reklamos kampanijų administravimas
Socialiniai tinklai: reklamos opimizavima
Socialiniai tinklai: Facebook Pixel ir Catalog paruošimas
bottom of page