top of page

Privatumo politika

Privatumo politika

Įmonėje UAB Sėkmingi vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra pateikiama informacija, kurią renka ir įrašo „Sėkmingi“, rūšys ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, susijusiems su informacija, kurią jie bendrino „Sėkmingi“ svetainėje. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė. 

Sutikimas


Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame


Asmeninė informacija, kurios jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus aiškiai pasakyta, kai mes prašome pateikti jūsų asmeninę informaciją.

Jei tiesiogiai susisieksite su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją


Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

Valdant ir prižiūrint mūsų svetainę;
Tobulinant, suasmeninant ar plečiant mūsų svetainę;
Suprantant ir analizuojant, kaip naudojatės mūsų svetaine;
Kuriant naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą;
Berndraujant tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimą, kad galėtume suteikti jums atnaujinimų ir kitos informacijos, susijusios su svetaine, ir rinkodaros bei reklamos tikslais;
Siunčiant jums el. laiškus;

 

Įrašai


„Sėkmingi“ laikosi standartinės įrašų naudojimo procedūros. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Į įrašus surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymę, nukreipimo/išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susieti su jokia informacija, kurią galima identifikuoti. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Trečiųjų šalių privatumo politika


„Sėkmingi“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame perskaityti atitinkamą šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politiką. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Slapukus galite išjungti naudodami individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą naudojant konkrečias žiniatinklio naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės 


Pagal CCPA, be kitų teisių, vartotojai turi teisę:

Prašyti, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenų, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus, kategorijas.

Prašyti, kad įmonė ištrintų visus asmens surinktus duomenis apie vartotoją.

Jei pateiksite užklausą, turime vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis.

BDAR duomenų apsaugos teisės


Norime įsitikinti, kad esate visiškai susipažinę su visomis savo duomenų apsaugos teisėmis. Kiekvienas vartotojas turi teisę į šiuos dalykus:

Teisė susipažinti - Jūs turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. 

Teisė į taisymą - Jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištaisytume bet kokią, jūsų manymu, netikslią informaciją. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti - tam tikromis sąlygomis turite teisę reikalauti, kad mes ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti tvarkymą - Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis mes apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė prieštarauti tvarkymui - tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą - Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateiksite užklausą, turime vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis.

Informacija vaikams


Kita mūsų prioriteto dalis - vaikų apsaugos naudojimas internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti savo internetinei veiklai.

„Sėkmingi“ sąmoningai nerenka jokios asmeninės identifikavimo informacijos iš vaikų, jaunesnių nei 13 metų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kad greitai pašalintume tokią informaciją iš mūsų įrašų.

bottom of page